روستای روکش

آشنایی بیشتر با روکش

هر وقت که نام شمال کشور می آید بیشتر افراد فقط نام چند شهر مشهور ساحلی یا جنگلی آن را به خاطر دارند. در این مقاله می خواهیم شما را با یکی از روستا های زیبا و سرسبز جنگلی شمال کشور آشنا کنیم با نام روستای روکش. پیشنهاد میکنیم ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

روکش

موقعیت جغرافیایی روکش

روستای جذاب روکش از توابع شهر آمل است. این روستای جذاب و چشم نواز در نوار جنگلی شمال کشور قرار دارد. لذا به سبب همین موضوع گردشگران زیادی را برای کمپ های جنگلی جذب می کند. روستای روکش طبق آخرین سرشماری حدود 100 خانوار دارد. نزدیک ترین شهر موجود به این روستا شهر آمل است. تقریبا بیست و هفت دقیقه زمان میبرد تا شما به آمل برسید. شما برای رسیدن به دریای زیبای خزر باید مساحت بیست و چهار کیلومتری را تا شهر محمود آباد طی کنید. تا از آب های خزر همچنین ماهی های خوشمزه آن بهره مند شوید. این روستا خانه های ویلایی زیبایی نیز دارد. که بسیاری از آنها به صورت مدرن و کاملا مناسب مسافرین ساخته شده و امکانات رفاهی زیادی را در اختیار آن ها قرار می دهد. پس اگر قصد سفر به این روستای زیبا را دارید اما در مورد خانه مطمئن نیستید تردید نکنید. همچنین اگر در زمینه خرید ویلا و خانه نیاز به کمک و راهنمایی داشتید میتوانید از سایت بسیار کاربردی مستر ملک کمک بگیرید. زیرا این سایت مشاوران و افراد بسیار کاربلدی در این حوزه دارد که می توانند به شما کمک کنند.

نتیجه گیری

سخن آخر این که روستای روکش از روستاهای زیبای شمال است که برای مسافرین بسیار مناسب می باشد.در این مقاله ابتدا در مورد این روستا توضیح مختصری داده شد. سپس در مورد فاصله روستا تا اولین شهر و دریای نیلگون خزر توضیح دادیم همچنین در مورد موقعیت ملکی این روستا نیز صحبت کردیم.  


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن