روستای کلوده

آشنایی بیشتر با کلوده

مسافران تابستان دو دسته هستند، آن دسته که میخواهند به دریا بروند و آن دسته که میخواهند به طبیعت بروند. البته دسته سوم هم داریم کسانی که میخواهند به شمال بروند. چون شمال هم طبیعت دارد هم دریا پس این اشخاص با یک تیر دو نشان میزنند. اما کجا برویم که هم دریا داشته باشد، هم جنگل؟ روستای زیبای کلوده انتخاب مناسبی است. اگر دوست دارید بیشتر در مورد این روستای زیبا بدانید، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

 

کلوده

امکانات روستای زیبای کلوده

کلوده روستایی در نزدیکی یوسف آباد است و از روستا های پر جمعیت محمودآباد است. بیشتر مردم روستا به کار کشاورزی، باغداری و دامداری مشغول هستند. این روستا امکانات غنی دارد از جمله دانشگاه آموزش عالی، شهرک صنعتی، پمپ بنزین و سوپر دارد. این روستا بین دو شهر آمل و محمودآباد قرار دارد. پس یعنی روستا موقعیت مکانی نزدیکی به دریا دارد. و برای سرمایه گذاری و خرید ویلا لوکیشن مناسبی است زیرا روستایی است که جای پیشرفت دارد. این روستا زمین های خالی زیادی برای خرید و فروش دارد. و قیمت نسبی زمین و ویلاها نیز مناسب است. البته برای اطلاعات بیشتر در مورد ملک و زمین میتوانید به سایت مستر املاک مراجعه کنید. آن ها میتوانند به همه سوالات شما پاسخ دهند و اگر نیاز به مشاوره دارید به شما کمک کنند. و در حوزه خرید و فروش زمین به خصوص در شمال کشور بطور تخصصی کار میکنند. با توجه به امکانات روستا به نظرم برای سفر یا خرید ویلا و خانه مناسب است.

و سخن آخر این که روستای کلوده به علت لوکیشن که میان دو شهر بزرگ و خوش آب و هوای شمال است، همچنین نزدیکی به دریای خزر و وجود جنگل های سرسبز مکان زیبایی برای سفر و تفریح همچنین خرید ویلا است.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن