روستای قلعه کتی

معرفی کامل روستای قلعه کتی

اولین چیزی که مسافران برای سفر باید انتخاب کنند مقصد سفر است. مقصد شما می تواند خارجی یا داخلی باشد. مقصد ها بیشتر بر حسب مکان های گردشگری که در آنها موجود است انتخاب می شوند. بیشتر ما اولین مقصدی که برای سفر به ذهنمان می رسد شمال کشور است. زیرا آب هوا و مکان های گردشگری زیبایی دارد که هر کسی از دیدن آنها لذت می برد. در این مقاله قصد داریم روستایی زیبا به نام قلعه کتی را که در دل جنگل های شمال قرار گرفته است به شما معرفی کنیم. پس ما را در ادامه مقاله همراهی کنید.

امکانات روستای قلعه کتی

روستای قلعه کتی از توابع چمستان است. این روستای بی نظیر در سی و هشت کیلومتری شهرستان زیبای نور قرار دارد و از امکانات زیادی برخوردار است. این امکانات عبارتند از: آب آشامیدنی، شهرک ویلایی، مسجد، مرکز خرید و غیره  . جالب است بدانید این روستا جمعیتی حدود سیصد نفر دارد. در نزدیکی این روستا رودخانه زیبایی وجود دارد که می توانید از زیبایی های آن بهره مند شوید. همچنین می توانید از پارک جنگلی نزدیک روستا دیدن فرمایید. وقتی به شمال سفر می کنید محال است به دریا نروید. شما به راحتی می توانید با پیمودن 30 دقیقه از دریا بهره مند شوید. اگر قصد سکونت چند روزه در این روستا را دارید نگران محل سکونت خود نباشید. زیرا شهرک های مجهزی در این روستا موجود است که می توانید به راحتی آن را  اجاره کنید. برای اجاره آنلاین ویلا نیز می توانید به سایت مستر ملک مراجعه کنید.

قلعه کتی

نتیجه گیری

در بند مقدمه در مورد مقصد های گردشگری صحبت کردیم و روستای مورد نظر را معرفی کردیم. در بدنه نیز در مورد جمعیت روستا و مکان های دیدنی آن صحبت کردیم و در آخر نتیجه گرفتیم این روستا مقصد گردشگری زیبایی است. روستای قلعه کتی روستایی زیبا با طبیعتی بکر و دیدنی است. اگر به دنبال مقصدی آرام برای سفر هستید این روستای زیبا را از دست ندهید.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن