blogShape1

آیا می دانید بهترین منطقه چمستان کجاست؟

یکی از زیباترین و بکرترین مناطق استان مازندران،چمستان است.این شهرستان از جاذبه های طبیعی بسیاری برخوردار است و برای گذرندان وقت همراه خانواده مکان بسیار مناسبی است. ...

آیا می دانید بهترین منطقه چمستان کجاست؟

آیا می دانید بهترین منطقه چمستان کجاست؟

مدت مطالعه: 2 دقیقه

چمستان به عنوان یکی از خاص ترین شهرهای استان مازندران، طبیعت فوق العاده زیبایی دارد. این شهر در اطراف خود مناطق بی نظیری دارد که میتواند انسان را به سمت خود جذب کند. اما به نظر شما بهترین منطقه چمستان کجاست؟

چمستان سرسبز و خوش آب و هوا در دل خود جاهای دیدنی بسیاری نهفته است، که می تواند هوش از سر گردشگران ببرد. هر یک از این مناطق جذابیت های خود را دارند. از جمله بهترین مناطق چمستان باید به موارد زیر اشاره کنیم: 

بهترین منطقه چمستان کجاست

1.   دریاچه الیمالات

این دریاچه طبیعی در دل جنگل های هیرکانی قرار دارد و فوق العاده منظره زیبایی را پیش روی گردشگران قرار داده است. تنها کافیست 9 کیلومتر از جاده اصلی نور به سمت چمستان حرکت کنید تا در میانه راه به جنگل های هیرکانی برسید و در وسط جنگل الیمالات را مشاهده کنید. 

2.   چشمه آب گرم لاویج

برای افرادی که به دنبال آن هستند تا بدانند بهترین منطقه چمستان کجاست، باید چشمه آب گرم لاویج را معرفی کنیم. این چشمه در روستای لاویج قرار دارد و بیشتر گردشگران از آب گرم آن برای درمان بیماری های مختلف همچون درد مفاصل، بیماری های پوستی و … استفاده می کنند.

آب گرم لاویج در چمستان

1.   روستای دیدنی گزناسرا

روستای ییلاقی گزناسرا تابستان و زمستان چشم نوازی دارد. از این رو به یکی از بهترین مناطق چمستان تبدیل شده است و هر ساله تعداد گردشگران بیشتری را برای بازدید از زیبایی های خوب جذب می کند. 

2.   جنگل رویایی واز

اگر از مردم محلی بپرسید بهترین منطقه چمستان کجاست، بدون تردید نام جنگل واز را به زبان خواهند آورد. زیرا این جنگل قدیمی سراسر پوشیده از درختان افرا، راش، بلوط و … است و از آنجایی که بکر و دست نخورده است، جذابیت عالی دارد. 

جنگل واز چمستان

1.   پارک جنگلی کشپل

در میان مسیر چمستان به سمت روستای لاویج به یکی از دیدنی ترین پارک های جنگلی خواهید رسید. این جنگل دارای تعدادی چشمه دیدنی و امکانات رفاهی مطلوب است. از این رو برای استراحت و تفریح انتخابی عالی خواهد بود. 

به نظر شما بهترین منطقه چمستان کجاست؟

تمام مناطق یاد شده بهترین مناطق در اطراف چمستان هستند. اما شما می توانید بر حسب سلیقه ای که دارید یکی از این مکان را بهتر از دیگر مکان ها بدانید. پس هر شخصی می تواند در این منطقه بهترینی خاص برای خود انتخاب کند. 

پارک جنگلی کشپل چمستان


به این مطلب امتیاز دهید
share
این مقاله را به صورت رایگان دانلود کنید. دانلود PDF pdf

مطالب مرتبط

بهترین روش سرمایه گذاری با خرید زمین با 500 میلیون

قصد خرید سرمایه گذاری دارید ولی نمی دانید   از کجا شروع کنید. ما برای پیشنهاد ویژه داریم شما با خرید زمین با 500 میلیون ...

چرا زمین کشاورزی هکتاری بخریم؟

همانطور که میدانید برخی از زمین ها به دلیل خاک خوبی که دارند برای کشاورزی مناسب هستند.، اما نکته ای که وجود دارد این است...

برای خرید زمین کشاورزی قولنامه ای چه نکاتی باید رعایت شود؟

اگر شما فردی هستید که قصد دارید زمین قولنامه ای بخرید بهتر است با نکات ریز و درشت پیرامون آن آشنا شوید. زیرا ممکن است بع...

استفاده از بازاریابی آنلاین برای خریدوفروش مسکن

امروزه بازاریابی دبجیتال مخصوصا در حوزه مسکن پیشرفت های زیادی کرده است.در این مقاله قصد داریم مزایا و عملکرد دیجیتال مار...

چرا زمین کشاورزی بهترین سرمایه گذاری برای بلند مدت است؟

در این مطلب میخواهیم به دلایل سرمایه گذاری در زمین های کشاورزی و همچنین مزایا و معایب آن بپردازیم.