کدام منطقه برای سرمایه گذاری بهتر است؟ نور یا رویان سرمایه گذاری
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

کدام منطقه برای سرمایه گذاری بهتر است؟ نور یا رویان

برای اینکه یک سرمایه گذاری موفق داشته باشید، علاوه بر در نظر گرفتن بودجه و سلیقه تان، باید حتماً درباره ی هدف تان مطالعه و تحقیق داشته باشید و همچنین با مشاورین متخصص و با تجربه مشورت کنید.
برای سرمایه گذاری در دو شهر مازندران یعنی نور و رویان، ابتدا باید هدف تان از سرمایه گذاری مشخص کنید، آیا قصد خرید ویلا و گذراندن تعطیلات را دارید؟ یا میخواهید زمین بخرید و محصولات کشاورزی بکارید؟

شهر نور
شهر نور یکی از قدیمی ترین شهرهای مازندران بوده، که تنوع جاذبه های گردشگری آن از کاخ تمیشان تا جنگل و آبگرم لاویج، بسیار متنوع و گسترده است.
در شهر نور هم ویلا های جنگی وجود دارد و هم کوهستانی، که هر کدام برای خود ویژگی های خاص و مناظر چشم نوازی دارند، با این حال، ویلا هایی که در مناطق کوهستانی قرار دارند، نسبت به ویلا های جنگلی دسترسی دور تری برای امکانات رفاهی و خرید مایحتاج زندگی دارند.

کاخ تمیشان در شهر نور - آقای ملک

ویژگی های سرمایه گذاری در نور
- دسترسی آسان به مصالح و امکانات ساخت و ساز
- دسترسی آسان به دریا
- گستردگی پارک های جنگلی، منابع طبیعی و کوه پایه
- امنیت بالا برای سرمایه گذاری

شهر رویان
شهر رویان که دارای آب و هوایی معتدل و مرطوب است، بین شهرهای نوشهر و نور قرار دارد. دمای این شهر در تابستان ها تا 36 درجه بالای صفر و در زمستان ها تا منفی یک درجه زیر صفر میرسد.
رویان یا رویان نور، در مازندران که نام جدید شهر علمده است، از جنوب به رشته کوه های البزر و از شمال به دریای خزر میرسد.
کاشت محصولات باغی، مانند سیب، گیلاس، آلبالو، هلو، پرتقال، کیوی و... به دلیل شرایط آب و هوایی در رویان از رونق خوبی بر خوردار است. به همین دلیل سرمایه گذاری طولانی مدت روی زمین های کشاورزی میتواند پر سود باشد.
از طرفی دیگر، شهر رویان شهر ویلا های ساحلی و جنگلی است که به راحتی میتوانید در موقعیت های دلخواه مانند کوهستان، جنگل های بکر و لب ساحل، ویلا با معماری های لوکس و دارای مجوز و سند رسمی با خیال راحت بخرید.

سرمایه گذاری در شهر رویان - آقای ملک

ویژگی های سرمایه گذاری در رویان
- پایین بودن حجم ترافیک نسبت به دیگر شهر های شمالی
- عدم محدودیت به دسترسی به جاده های ارتباطی  و شهرهای دیگر
- امنیت بالا برای سرمایه گذاری
- دسترسی آسان به تجهیزات و مصالح ساخت و ساز


به این مطلب امتیاز دهید
مطالب مرتبط