بهترین روش سرمایه گذاری با خرید زمین با 500 میلیون سرمایه گذاری
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

بهترین روش سرمایه گذاری با خرید زمین با 500 میلیون

بهترین روش سرمایه گذاری با خرید زمین با 500 میلیون

اگر پس اندازی دارید اما نمی دانید آن را کجا سرمایه گذاری کنید، می خواهم راه سودبخش را به شما معرفی کنم این راه سرمایه گذاری در زمین، ملک و املاک است. اما با این سرمایه در کجا می توانید سرمایه گذاری کنید که پیشرفت نیز داشته باشد و همچنین این سرمایه چقدر است؟ پیشنهاد ما برای شما خرید زمین با 500 میلیون است. اما باید فکر شهر های اصلی را از سر خود دور کنید. زیرا قیمت شهر های بزرگ بسیار بالاست. اما شهر ها و حتی روستاهای کوچک مکان مناسبی است و سرمایه گذاری در آن ها میتواند برای شما در آینده بسیار سودآور و به صرفه باشد.

خرید زمین با 500 میلیون و امکانات آن 

اما سوال اصلی این جا است که در کدام نقطه از کشور زمین بخریم که سرمایه مان افزایش پیدا کند؟ زیرا افراد از خرید زمین دو هدف بیشتر ندارند یا برای ساخت ساز، یا برای سرمایه گذاری و سود کردن در آینده که ما در اینجا روی صحبتمان با کسانی است که میخواهند زمینی برای سرمایه گذاری بخرند. شمال کشور بهترین مکان برای سرمایه گذاری است. زیرا در روستا های آن زمین خوب با قیمت مناسب و امکانات کافی پیدا میشود. مثلا در روستا های مازندران شما می توانید زمین با قیمت پانصد تومان نیز پیدا کنید که مکانی برای ماندن نیز دارد. پس از نظر امکانات رفاهی نگران نباشید؛ زیرا روستا های شمال به اندازه شهرهایش امکانات دارد.

نکات مهم در مورد خرید زمین با 500 میلیون

اما برای خرید زمین باید نکاتی را در نظر داشته باشید.استعلام زمین مورد نظرتان را بگیرید. حتی اگر از شخص آشنا خرید می کنید. زمین هایی که در نزدیکی جاده و اتوبان هستند علاوه بر سر و صدا ممکن است در حریم جاده واقع شده باشند به این موضوع نیز حتما توجه داشته باشید. بهترین زمان برای خرید زمین و خانه همان اول رونق بازار است. در این دوره شما میتوانید با قیمت نسبتا خوب زمین یا خانه مورد نظر خود را خریداری کنید. پرداخت پول به فروشنده را بطور شفاف و صادقانه بیان کنید. هر چقدر هم که ملک یا زمینی را می خواهید اما از دروغ پرهیز کنید. حتما اصالت سند ملک را چک کنید و از آن اطمینان حاصل کنید. پس از انجام شدن مراحل خرید و پرداخت کمیسیون از املاک بابت پولتان رسید دریافت کنید. و در آخر همه چیز را بطور شفاف و واضح در سند یا قولنامه ذکر کنید تا بعد ها دچار مشکل نشوید.


به این مطلب امتیاز دهید
مطالب مرتبط