آبشار دارنو

آبشار دارنو

آبشار دارنو که از هفت آبشار به هم پیوسته تشکیل شده است، از بلندترین و زیباترین آبشارها در استان مازندران به شمار می رود.در اطراف این آبشار دریاچه فراخین قرار گرفته است واطراف آن شما با درختان سربه فلک کشیده و بلند هیرکانی با برگ های پهن نیز مواجه می شوید.


آبشار دارنو

آبشار دارنو؛ آبشار هفت رشته ای نوشهر

آیا تاکنون از نزدیک هفت آبشار به هم پیوسته را در دل طبیعت مشاهده کرده اید؟ باید بگوییم آبشار دارنو به عنوان بلندترین آبشار شهرستان نوشهر استان مازندران با داشتن ارتفاعی معادل 25 متر، نمونه ای بی نظیر از آبشارهای هفت رشته ای است. در میان تمامی جاذبه های گردشگری شمال، این آبشار فوق العاده زیبا بسیار به چشم می آید.

مسافران زیادی از سراسر ایران شهرستان نوشهر را برای سفر تفریحی خود انتخاب می کنند، تا بتوانند از مکان های بکر استان مازندران در این منطقه بازدید کنند. آبشار دارنو مجموعه ای از هفت آبشار به هم پیوسته است که در دل جنگل سرسبز و زیبای نوشهر واقع شده است. برای این که بتوانید از این آبشار رویایی دیدن نمایید، لازم است ابتدا وارد جاده چالوس شوید. 

از سمت کمربندی نوشهر روید تا مسیر برای رسیدن به آبشار دارنو برای شما کوتاه تر شود. زمانی که در مسیر دریاچه فراخین قرار گرفتید، به یک دوراهی خواهید رسید. در این دوراهی مسیر سمت راست را انتخاب کنید تا در نزدیکی دریاچه فراخین، به آبشار دیدنی دارنو برسید. اطراف این آبشار سراسر پوشش گیاهی جذاب است که مسیر را برای مسافران رویایی می کند.

آبشار دارنو نوشهر

دیدنی های اطراف آبشار دارنو نوشهر

 همانطور که بیان نمودیم در نزدیکی این آبشار رویایی، دریاچه فراخین به عنوان یکی دیگر از جاذبه های گردشگری شمال کشور ایران قرار دارد. می توانید در بازدید از آبشار، از دیگر جاهای دیدنی مازندران نیز دیدن کنید. به طور کلی باید بگوییم در میان جاذبه های توریستی شمال ایران، دریاچه فراخین و دارنو منحصر به فرد بوده و از جذابیت خاصی برخوردار هستند.

البته در اطراف آبشار دارنو شما با درختان سربه فلک کشیده و بلند هیرکانی با برگ های پهن نیز مواجه می شوید. این همه زیبایی در یک منطقه می تواند هوش از سر آدمی ببرد. تنها کافیست چمدان خود را برداشته و برای یک سفر خاطره انگیز به شمال ایران آماده شوید. 


به این جاذبه گردشگری امتیاز دهید

مکان های مرتبط

آبشار سیسنگان

آبشار سیسنگان یکی از جاذبه‌های گردشگری شهر نور استان مازندران در شمال کشور است. این آبشار در یک پارک جنگلی به همین نام و در تنگه نهر رودبار واقع شده...

دیو چشمه

دیو چشمه، منطقه‌ای است که یکی از جاذبه‌های دیدنی اطراف نوشهر محسوب می‌شود و اجاره یا خرید ویلا در شمال به افراد اجازه می‌دهد از آن در طول سال بازدید...

منطقه ییلاقی کجور

یکی از این مناطق گردشگری استان مازندران که سالانه گردشگران زیادی را ترغیب به بازدید و اقامت در آن می‌کند، منطقه ییلاقی کجور است. تمام کسانی که ویلا در شمال...

دریاچه فراخین

ین دریاچه در شمال ایران و در استان مازندران قرار دارد. برای دیدن این دریاچه و لذت بردن از زیبایی‌های آن باید از جاده چالوس عبور کنید و مسیری پوشیده...

popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن