منطقه گردشگری سیترا

منطقه گردشگری سیترا

منطقه گردشگری سیترا منطقه ای جذاب و دیدنی برای تفریح و سرگرمی است. می توانید در سیترا به انجام بازی های مختلف همچون جت اسکی، قایق سواری، والیبال ساحلی و ... بپردازید.


منطقه گردشگری سیترا

منطقه گردشگری سیترا؛ ساحل افسانه ای مازندران

تنها زیبایی که در استان های شمال ایران با آن مواجه می شوید، طبیعت بکر و جنگل های رویایی نیست. بلکه می توان از سواحل دریای خزر این استان ها نیز دیدن کرد. در میان جاهای دیدنی مازندران باید به منطقه گردشگری سیترا اشاره کنیم که ساحل جذاب و افسانه ای است. می توانید رویایی ترین لحظات خود را در این منطقه گردشگری بسازید. 

منطقه گردشگری سیترا بیش از 19 هکتار مساحت داشته و تحت پوشش شهرستان نوشهر است. این مکان دیدنی در تمامی فصول سال پذیرای مسافران و گردشگران است. حتی باید بگوییم منطقه سیترا به عنوان بهترین جای شمال در تابستان شناخته می شود. می توان در این منطقه انواع بازی ها و تفریحات را تجربه کرد. از جمله جت اسکی، والیبال ساحلی، قایق سواری و … .

بسیاری از مردم کشور که علاقه مند به پیاده روی در امتداد دریا هستند، با انتخاب منطقه گردشگری سیترا برای سفر می توانند این رویای خود را به حقیقت بدل کنند. در اصل باید بگوییم این منطقه که از سال 1387 توسط سازمان میراث فرهنگی به عنوان یک منطقه گردشگری عالی شناخته شد، هجوم مسافران به این منطقه بیشتر شد. 

منطقه گردشگری سیترا

جذابیت های منطقه گردشگری سیترا

شاید با خودتان تصور کنید چرا باید از میان جاهای دیدنی مازندران در تابستان باید منطقه سیترا را انتخاب کنیم؟ این منطقه نه به جنگل نزدیک است و نه در اطراف خود پوشش های گیاهی دارد؟ باید بگوییم همیشه زیبایی های طبیعت به درختان و پوشش گیاهی آنها خلاصه نمی شود. بلکه می توان حتی از زیبایی سواحل دریای این مناطق نیز لذت برد. 

در واقع منطقه گردشگری سیترا یکی از جاهای دیدنی مازندران به شمار می رود که می تواند خاطره یک غروب آفتاب در لب ساحل را در لیست خاطرات زندگی شما بگنجاند. کافیست به این منطقه سفر کنید تا از نزدیک شور و هیجانی که در آنجا موج می زند را مشاهده نمایید. هیچ چیز برای انسان لذت بخش تر از تفریح کردن و لذت بردن از زندگی نیست. پس با تمام وجود از زندگی خود در بهترین مکان ها لذت ببرید. 


به این جاذبه گردشگری امتیاز دهید

مکان های مرتبط

آبشار سیسنگان

آبشار سیسنگان یکی از جاذبه‌های گردشگری شهر نور استان مازندران در شمال کشور است. این آبشار در یک پارک جنگلی به همین نام و در تنگه نهر رودبار واقع شده...

دیو چشمه

دیو چشمه، منطقه‌ای است که یکی از جاذبه‌های دیدنی اطراف نوشهر محسوب می‌شود و اجاره یا خرید ویلا در شمال به افراد اجازه می‌دهد از آن در طول سال بازدید...

منطقه ییلاقی کجور

یکی از این مناطق گردشگری استان مازندران که سالانه گردشگران زیادی را ترغیب به بازدید و اقامت در آن می‌کند، منطقه ییلاقی کجور است. تمام کسانی که ویلا در شمال...

دریاچه فراخین

ین دریاچه در شمال ایران و در استان مازندران قرار دارد. برای دیدن این دریاچه و لذت بردن از زیبایی‌های آن باید از جاده چالوس عبور کنید و مسیری پوشیده...

popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن