آبشار چلندر

آبشار چلندر

آبشار دیدنی و زیبای چلندر در 18 کیلومتری جاده نوشهر به سمت نور قرار گرفته است.برای بازدید از این آبشار بهتر است فصل بهار و تابستان را انتخاب کنید. زیرا آب و هوای این منطقه در این دو فصل معتدل است. و در فصل پاییز و زمستان بسیار خنک و سرد است.


آبشار چلندر

آبشار چلندر نوشهر؛ آبشاری در دل طبیعت

یکی از مرتفع ترین آبشارهایی که می توانید در نزدیکی روستای چلندر شهرستان نوشهر مشاهده کنید، آبشار چلندر است. این آبشار دیدنی و زیبا در 18 کیلومتری جاده نوشهر به سمت نور قرار گرفته است. بیشتر مسافرانی که تمایل دارند از جاهای دیدنی مازندران نور دیدن کنند، می توانند در مسیر حرکت خود از این آبشار رویایی نیز بازدید نمایند. 

جاذبه های گردشگری شمال بسیار متنوع و زیادی هستند. اما تنها برخی از این جاذبه های گردشگری می توانند انسان را مسحور خود کنند. آبشار چلندر دقیقا یکی از این مکان های رویایی است که هوش از سر آدمی می برد. می توانید در تمام فصول سال از این آبشار دیدن نموده و لحظات خوشی را برای خود در این منطقه به وجود آورید. 

در اصل برای دیدن آبشار چلندر لازم است از میان درختان به مدت 15 تا 20 دقیقه پیاده روی کنید. این پیاده روی چنان لذتی در شما به وجود می آورد که زمان برای شما بی معنی خواهد شد. پس بدون هیچ ترس و نگرانی خودتان را به دل طبیعت بسپارید و از این همه جذابیت اطراف نهایت لذت را ببرید. 

آبشار چلندر نوشهر

بهترین زمان برای بازدید از آبشار چلندر

بدون تردید برای این که بتوانید از دیدن جاذبه های گردشگری شمال کشور ایران نهایت لذت را ببرید، باید بهترین زمان را برای آغاز سفر انتخاب کنید. معمولا جاهای دیدنی مازندران در تابستان و بهار بیشتر از پاییز و زمستان هستند. اما با این حال می توان در هر فصلی شهرهای شمالی را برای سفر و تفریح انتخاب کرد. 

برای بازدید از آبشار چلندر بهتر است فصل بهار و تابستان را انتخاب کنید. زیرا آب و هوای این منطقه در این دو فصل معتدل است. در حالی که پاییز و زمستان این منطقه سرد و خنک بوده و می تواند برای افراد خاصی مطلوب باشد. با این حال اگر تمایل دارید در پاییز یا زمستان نیز از این آبشار دیدنی بازدید کنید، بهتر است لباس مناسب با خود به همراه داشته باشید.


به این جاذبه گردشگری امتیاز دهید

مکان های مرتبط

آبشار سیسنگان

آبشار سیسنگان یکی از جاذبه‌های گردشگری شهر نور استان مازندران در شمال کشور است. این آبشار در یک پارک جنگلی به همین نام و در تنگه نهر رودبار واقع شده...

دیو چشمه

دیو چشمه، منطقه‌ای است که یکی از جاذبه‌های دیدنی اطراف نوشهر محسوب می‌شود و اجاره یا خرید ویلا در شمال به افراد اجازه می‌دهد از آن در طول سال بازدید...

منطقه ییلاقی کجور

یکی از این مناطق گردشگری استان مازندران که سالانه گردشگران زیادی را ترغیب به بازدید و اقامت در آن می‌کند، منطقه ییلاقی کجور است. تمام کسانی که ویلا در شمال...

دریاچه فراخین

ین دریاچه در شمال ایران و در استان مازندران قرار دارد. برای دیدن این دریاچه و لذت بردن از زیبایی‌های آن باید از جاده چالوس عبور کنید و مسیری پوشیده...

popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن