شهرک دریابیشه

شهرک دریابیشه

شهرک دریابیشه یکی از شهرک‌های استان مازندران است که در نوشهر واقع شده است. این شهرک ویلاهایی بسیار لوکس و مدرن با امکانات فوق العاده‌ای دارد. همچنین ورود و خروج خودروها نیز توسط نگهبانان کنترل می‌شود و این مسئله سبب امنیت بالای شهرک شده است.


شهرک دریابیشه

درباره‌ شهرک دریابیشه چه می‌دانید؟

آیا شما هم به دنبال منطقه‌ای مناسب برای خرید ویلا می‌باشید؟ یکی از شهرک‌های استان مازندران که طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است، شهرک دریابیشه می‌باشد. این شهرک لوکس و مدرن ویژگی‌ها و امکاناتی دارد که سبب جلب توجه خریداران ویلا شده است. ما در ادامه این مقاله بیشتر راجع به این شهرک لوکس صحبت خواهیم کرد.

 

شهرک جنگلی دریابیشه

مشخصات شهرک دریابیشه

شهرک ویلایی دریابیشه شهرکی به مساحت ۸۰ هکتار در استان مازندران می‌باشد. این شهرک در حد فاصل نوشهر و رویان واقع شده است. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که شهرک دریابیشه  ساحلی اختصاصی دارد که ساکنین این شهرک‌ می‌توانند از آن استفاده کنند. آیا شما هم به طبیعتی بکر و جنگل‌هایی دیدنی علاقه‌مند هستید؟ اگر اینطور است باید بدانید که حدود ۱۵ هکتار از مساحت این شهرک به ساحل و مشاعات جنگلی اختصاص داده شده است.

لازم به ذکر است که شهرک دریابیشه شهرکی با امکانات بالا می‌باشد. در این منطقه به متراژ زمین‌ها و ویلا بسیار توجه شده است و ویلاهای این منطقه بسیار لوکس و مدرن می‌باشند. متراژ ویلاهای شهرک دریابیشه حدود ۷۰۰ الی ۱۰۰۰ متر مربع بوده و به همین دلیل بسیار دل باز و زیبا می‌باشند.

 

کسانی که در این شهرک ویلایی اقامت دارند از لحاظ امنیت بسیار آسوده خاطر می‌باشند  زیرا مالکان ویلاها در این منطقه شناخته شده می‌باشند و ورود و خروج خودروها نیز توسط نگهبانان کنترل می‌شود.  اگر شما هم از متقاضیان خرید ملک در این شهرک هستید باید بدانید که شهرک دریابیشه تنها شهرکی است که پوشش گیاهی آن از جنگل‌های طبیعی این استان می‌باشد. هم جواری این شهرک با جنگل سبب ایجاد چشم اندازی حیرت انگیز در ویلاها شده است.

امنیت بالای شهرک

نتیجه گیری

این شهرک به دلیل امکانات و امنیت بسیار بالا، منطقه‌ای مناسب برای خرید ویلا است. اگر شما هم قصد استعلام ملک مورد نظر خود در این روستا را دارید، بهتر است در ابتدا با دهیار روستا مشورت کنید. کارشناسان مستر ملک‌ می‌توانند راه ارتباطی با دهیار این روستا را در اختیار شما قرار دهند.


به این جاذبه گردشگری امتیاز دهید

مکان های مرتبط

آبشار سیسنگان

آبشار سیسنگان یکی از جاذبه‌های گردشگری شهر نور استان مازندران در شمال کشور است. این آبشار در یک پارک جنگلی به همین نام و در تنگه نهر رودبار واقع شده...

دیو چشمه

دیو چشمه، منطقه‌ای است که یکی از جاذبه‌های دیدنی اطراف نوشهر محسوب می‌شود و اجاره یا خرید ویلا در شمال به افراد اجازه می‌دهد از آن در طول سال بازدید...

منطقه ییلاقی کجور

یکی از این مناطق گردشگری استان مازندران که سالانه گردشگران زیادی را ترغیب به بازدید و اقامت در آن می‌کند، منطقه ییلاقی کجور است. تمام کسانی که ویلا در شمال...

دریاچه فراخین

ین دریاچه در شمال ایران و در استان مازندران قرار دارد. برای دیدن این دریاچه و لذت بردن از زیبایی‌های آن باید از جاده چالوس عبور کنید و مسیری پوشیده...

popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن