ویلا فلت

ویلا شهرکی

مازندران, چمستان, شیرکلا
area
نوع ملک
ویلا شهرکی
area
مساحت
105 متر
price
قیمت
1,200,000,000 تومــان
تعداد اتاق
تعداد اتاق
متراژ بنا
متراژ بنا
80 متر
چشم انداز زیبا
چشم انداز زیبا
تماس با مسترملک

مشاوره میخوای؟

مسترملک در ساعات اداری آماده پاسخگویی به شما عزیزان است. در ساعات غیر اداری در واتساپ پیام بگذارید.
جزئیات ملک
توضیحات

...کد: ۳۰۰۶ ... ویلا فلت زیبا... در منطقه شیرکلا... در شهرکی با امنیت بالا... متراژ زمین: ۱۰۵ متر... متراژ بنا: ۸۰ متر... تعداد اتاق خواب: ۲ خواب... حیاط سازی شده و دارای باغچه... کابینت های mdf... (اخوان)


به این ملک امتیاز دهید

درباره شیرکلا بیشتر بدانید

معرفی کامل شیرکلا

شیرکلا  کجاست؟ اولین شهر نزدیک به این روستا کدام است؟ چقدر طول میکشد تا از این روستا به دریای آبی خزر برسیم؟ شاید این سوال ها برای شما نیز پیش آمده باشد پس برای دانستن جواب سوال خود در ادامه این مطلب ما را همراهی کنید.

شیرکلا

ویژگی روستا شیرکلا

روستای جذاب و سرسبز شیرکلا در سی و سه کیلومتری شهر نور قرار دارد. شما به طور تقریبی نیاز به یک ربع دارید تا به اولین شهر موجود یعنی شهر زیبا و مسافر پذیر آمل برسید. همچنین برای رسیدن به ناحیه ساحلی و دریای آبی خزر شما میتوانید به شهر نور بروید که قبل گفتیم سی و سه کیلومتر با روستا فاصله دارد. دور این روستای زیبا را شالیزار های برنج احاطه کرده است که نمای دیدنی و بسیار زیبایی برای مسافران ایجاد کرده است. این روستا جمعیتی نزدیک به دو هزار و پانصد نفر دارد که نسبت به روستا های دیگر خانوار بیشتری دارد. کار اصلی مردم روستا کشاورزی و دامپروری است. آن ها به کشت مرکبات، برنج، چای و غیره مشغول اند. این روستا از نظر مسکونی خانه های خوش ساخت و زیبایی برای سکونت دارد. شما در این روستا هم میتوانید ویلاهای روستایی و زیبا هم ویلاهای مدرن برای خرید پیدا کنید. اگر برای خرید ویلا در شمال کشور جایی مطمئن را نمیشناسید می خواهم سایتی مطمئن برای خرید و اجاره ویلا در این روستای زیبا همچنین دیگر شهر و روستاها به شما معرفی کنم. سایت مستر ملک یکی از معتبر ترین سایت های موجود است که در تمامی مراحل خرید میتواند به شما کمک کند.

پس در نتیجه روستای شیرکلا زیبا و دیدنی برای وقت گذراندن است. که شما میتوانید در این روستا ویلاهای زیبایی با کمک و راهنمایی از مستر ملک بخرید. مشاوران این سایت حتی برای شما استعلام ملک را نیز در می آورند که این خود نیز امتیاز مثبتی است. امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید.

نمایش بیشتر

نزدیک ترین جاذبه های گردشگری

دیدن همه
تماس با کارشناس
popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن