فروش ویلا فوری

ویلا شهرکی

مازندران, آمل, سیاه لش
area
نوع ملک
ویلا شهرکی
area
مساحت
160 متر
price
قیمت
1,650,000,000 تومــان
تعداد اتاق
تعداد اتاق
متراژ بنا
متراژ بنا
115 متر
سال ساخت
سال ساخت
1400 
تعداد سرویس
تعداد سرویس
مساحت شهرک
مساحت شهرک
1500 متر
دوبلکس
دوبلکس
مستر دار
مستر دار
تماس با مسترملک

تماس با فروشنده

مسترملک هیچ تعهدی برای ملک های ثبت شده از طرف عموم مردم ندارد. لطفأ قبل از معامله ملک مستندات را کاملأ بررسی کنید.
جزئیات ملک
توضیحات

✅160 متر زمین با مشاعات ✅115 متر بنا ✅نما سنگ ✅ شهرکی نیم پیلوت ✅سند دار ✅دو خواب یک مستر (سرویس فرنگی و ایرانی) ✅کنتور گاز ،برق و آب نصب(اختصاصی) ✅با نگهبانی (شهرک دوازده واحده) ⛳آمل، جاده ولیسده ،روستای سیاه لش ،خیابان آخر ،شهرک بهار 🌟1/650 (غیر مبله) 🌟1/750 مبله فروش نقدی ✅بازدید همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 شب


به این ملک امتیاز دهید

موقعیت ملک

آمل را میشناسید؟

نزدیک ترین شهر به تهران از میان شهرهای شمالی، شهر آمل است. این شهر از قدمت 3 هزار ساله ای برخوردار بوده و از سمت جنوب به استان تهران متصل است. جاذبه های گردشگری بسیاری در این شهر وجود دارد که منجر شده است تا بسیاری از مردم استان تهران ایام تعطیل خود را به این شهر سفر کنند. از جمله مکان های بکر استان مازندران باید به شهرستان آمل اشاره کنیم که طبیعت بکر و زیبایی دارد. 

شهر آمل از سمت شمال به شهرستان توریستی و ساحلی محمودآباد، از سمت جنوب به تهران، از سمت شرق به شهرستان بابل و از سمت غرب نیز به شهرستان فریدونکنار متصل است. در این شهر می توان بسیاری از جاذبه های توریستی شمال ایران را مشاهده کرد. از جمله موزه تاریخ، قلعه ملک بهمنی، پل معلق، عمارت مقبره میر بزرگ و … .

در کنار این مکان های توریستی، جاذبه های طبیعی بسیاری نیز وجود دارد که مسافران را به سمت خود جذب می کند. می توان در شهر آمل از پارک جنگلی هلومسر، دریاچه دوخواهران، دهستان چلاو، آتشکده، دهکده پارک طلایی، پارک جنگلی میرزا کوچک خان و … بازدید کرد. 

شهر آمل در زمستان

مسیر دسترسی به شهر آمل در استان مازندران 

آمل با استان تهران  تقریبا 180 کیلومتر فاصله دارد. البته اگر مسیر حرکت به سمت آمل را از سمت تونل امامزاده هاشم در محور هراز در پیش گیرید، می توانید کمتر از 3 ساعت به این شهر دیدنی برسید. این نزدیکی به آمل دلیلی برای سفر مردم تهران به این شهر است و هر ساله بر تعداد مسافرانی که آمل را برای تفریح و سفر خود انتخاب می کنند، افزوده می شود. 

اگر قصد دارید از زیباترین جاذبه های گردشگری شمال کشور ایران بازدید نمایید، بهتر است شهر آمل را برای سفر خود انتخاب کنید. زیرا همانطور که بیان نمودیم، این شهر نه تنها از جاذبه های طبیعی بسیار زیادی برخوردار است، بلکه جاذبه های توریستی و باستانی زیادی را نیز در خود جای داده است. به همین دلیل نیز مکانی عالی برای گردش و تفریح خواهد بود. 

نمایش بیشتر
تماس با فروشنده
popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن