پارک جنگلی فین چالوس

پارک جنگلی فین چالوس

پارک جنگلی فین چالوس از دیدنی هایی است که می توانید در مسیر تهران چالوس از آن بازدید نمایید. این پارک جنگلی بهترین رستوران ها و امکانات را در اختیار مسافران قرار داده است و به آنها اجازه می دهد تا با لذت از طبیعت بکر و جذاب این منطقه بازدید نمایند.


پارک جنگلی فین چالوس

پارک جنگلی فین؛ رویایی و بی مانند

اگر از مردم ایران بپرسید بهترین استان شمالی برای سفر کدام استان است؟ بدون هیچ تردیدی استان مازندران را معرفی می کنند. زیرا در این استان جاذبه های توریستی و گردشگری بسیاری وجود دارد و تنوع پارک های جنگلی آن بسیار زیاد است. پارک جنگلی فین یکی از رویایی ترین و دیدنی ترین مکان های بکر استان مازندران است که توجه بسیاری از مسافران را به خود جلب می کند.

 

پارک جنگلی فین بیشترین فضای سبز و طبیعی را در خود جای داده است و معمولا مردم از سراسر کشور بخشی از تابستان خود را در این منطقه سپری می کنند. نکته جذابی که این پارک را دیدنی تر نموده است، رودخانه چالوس است که از میان پارک فین عبور می کند و جلوه خاصی به آن بخشیده است. 

علت نام گذاری پارک جنگلی فین به فین، دهکده کوچکی است که در زمان های قدیم در نزدیکی این پارک وجود داشت. البته امروزه دیگر از این دهکده قدیمی اثری نیست. اما همچنان پارک رویایی و بی مانند فین در این منطقه جلوه نمایی می کند. برای رسیدن به این پارک کافیست 6 کیلومتری از محور اصلی جاده کرج- چالوس را عبور کنید تا پس از پلیس راه چالوس بتوانید از آن دیدن نمایید. 

 

پارک جنگلی فین

امکانات مطلوب پارک جنگلی فین

معمولا بیشتر پارک های جنگلی که در استان مازندران واقع شده است، دارای امکانات مطلوب هستند. از این رو گردشگران زیادی برای بازدید از جاهای دیدنی شمال در زمستان، پاییز، تابستان و بهار به این مناطق سفر می کنند. اما از میان تمامی امکانات رفاهی در پارک های جنگلی، باید به داشتن کافه، پارکینگ، آلاچیق، رستوران، سرویس بهداشتی، نیمکت و .. در پارک فین اشاره کنیم.

می توانید در کنار پارک جنگلی فین از جاذبه های طبیعی شمال ایران دیدن نموده و از آنها لذت ببرید. حتی می توانید این منطقه را بهترین مکان برای گرفتن عکس های یادگاری و خاطره انگیز در سفر خود انتخاب کنید. تا از طبیعت لذت ببرید و خاطره ای خوش با خود به همراه آورید. 


به این جاذبه گردشگری امتیاز دهید

مکان های مرتبط

دریاچه سد دریوک

سد دریوک که در دامنه کوه دال کمر و روبروی دره هزارچم در استان مازندران واقع شده است، منطقه ای بکر و دیدنی برای تفریح و گردش است. این منطقه...

پارک جنگلی فین چالوس

پارک جنگلی فین چالوس از دیدنی هایی است که می توانید در مسیر تهران چالوس از آن بازدید نمایید. این پارک جنگلی بهترین رستوران ها و امکانات را در اختیار...

تفرجگاه ساحلی نمک آبرود

تفرجگاه ساحلی نمک آبرود از جمله شهرک های توریستی جذاب استان مازندران است. این تفرجگاه بهترین امکانات را در اختیار مسافران قرار داده و از زیبایی خاصی برخوردار است.

جنگل های چهار باغ مرزن آباد

جنگل چهارباغ مرزن آباد که در کیلومتر 90 جاده کرج چالوس قرار دارد. این جنگل محلی مناسب برای زندگی تنوع بالایی از جانوران بوده و در اطراف خود روستاهای زیادی...

popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن