تفرجگاه ساحلی نمک آبرود

تفرجگاه ساحلی نمک آبرود

تفرجگاه ساحلی نمک آبرود از جمله شهرک های توریستی جذاب استان مازندران است. این تفرجگاه بهترین امکانات را در اختیار مسافران قرار داده و از زیبایی خاصی برخوردار است.


تفرجگاه ساحلی نمک آبرود

تفرجگاه ساحلی نمک آبرود؛ منطقه ای دیدنی و خاص

در آغاز سفر به سمت استان های شمالی، کافیست ابتدا به سمت استان مازندران حرکت کنید و در چالوس، به سمت تفرجگاه ساحلی نمک آبرود که در جنب هتل هایت واقع شده است روید. این منطقه دیدنی از جاذبه های گردشگری شمال ایران است و به دلیل داشتن امکانات عالی بهترین منطقه برای اسکان چند روزه است. 

می توانید ساعت ها در تفرجگاه نمک آبرود به شنا و تفریح پرداخته و پس از آن دوش آب سردی گرفته و در بوفه یا چایخانه سنتی آن به نوشیدن چای گرمی بپردازید. این منطقه توریستی و گردشگری دارای اسکله قایقرانی، رستوران، مرداب ماهیگیری، سوئیت و آلاچیق های کوچکی برای اسکان مسافران است. 

برای رسیدن به تفرجگاه ساحلی نمک آبرود هم می توانید از سمت ورودی کلارآباد حرکت کنید و هم از سمت هتل پارسیان آزادی خزر به این منطقه توریستی سفر کنید. بدون تردید در میان جاهای دیدنی مازندران بازدید از این تفرجگاه ساحلی خالی از لطف نخواهد بود. زیرا ساحل شنی آن در کنار درختان جنگلی اطراف تفرجگاه، یک منطقه عالی برای تفریح و استراحت را به وجود آورده است. 

تفرجگاه ساحلی نمک آبرود

امکانات موجود در تفرجگاه ساحلی نمک آبرود

اگر علاقه مند به بازی های ساحلی هستید، بهتر است از میان جاهای دیدنی مازندران در تابستان، به سراغ تفرجگاه نمک آبرود روید. در این منطقه شما می توانید قایق سواری، جت اسکی سواری، اسب سواری، دوچرخه سواری و بسیاری دیگر از تفریحات ساحلی را تجربه کنید. 

برای این که بتوانید چند روزی خود را از آلودگی شهرهای شلوغ دور کنید و به تفریح و استراحت بپردازید، بدون تردید بهترین مکان، تفرجگاه ساحلی نمک آبرود خواهد بود. زیرا در این منطقه آلاچیق ها، کلبه های چوبی، سوئیت های مبله و تمامی امکاناتی که بتوانید شب را در این محل بگذرانید وجود دارد. از این رو نگران جای استراحت و خواب خود نباشید و مسیر چالوس، نمک آبرود را در پیش بگیرید و در قسمت شمالی شهر توریستی نمک آبرود اسکان نمایید. 

 


به این جاذبه گردشگری امتیاز دهید

مکان های مرتبط

دریاچه سد دریوک

سد دریوک که در دامنه کوه دال کمر و روبروی دره هزارچم در استان مازندران واقع شده است، منطقه ای بکر و دیدنی برای تفریح و گردش است. این منطقه...

پارک جنگلی فین چالوس

پارک جنگلی فین چالوس از دیدنی هایی است که می توانید در مسیر تهران چالوس از آن بازدید نمایید. این پارک جنگلی بهترین رستوران ها و امکانات را در اختیار...

تفرجگاه ساحلی نمک آبرود

تفرجگاه ساحلی نمک آبرود از جمله شهرک های توریستی جذاب استان مازندران است. این تفرجگاه بهترین امکانات را در اختیار مسافران قرار داده و از زیبایی خاصی برخوردار است.

جنگل های چهار باغ مرزن آباد

جنگل چهارباغ مرزن آباد که در کیلومتر 90 جاده کرج چالوس قرار دارد. این جنگل محلی مناسب برای زندگی تنوع بالایی از جانوران بوده و در اطراف خود روستاهای زیادی...

popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن