ساحل رادیو دریا

ساحل رادیو دریا

ساحل رادیو دریا مکانی مطلوب و مناسب برای یک گردش خانوادگی است. کودکان می توانند در این ساحل به تفریح و بازی بپردازند و بزرگترهای خانواده نیز می توانند در کنار سال از آرامش برخوردار شوند. این ساحل بهترین امکانات را در اختیار مسافران خود قرار داده است.


ساحل رادیو دریا

سواحل رادیو دریا؛ معروف ترین ساحل چالوس

در میان بهترین و دیدنی ترین مکان های استان مازندران، برخی خاص و پرطرفدار هستند و برخی دیگر از شهرت بالایی برخوردار می باشند. سواحل رادیو دریا یکی از معروف ترین و شناخته شده ترین جاهای دیدنی مازندران است که هر ساله از اقصی نقاط کشور مسافران زیادی برای تفریح به این منطقه سفر می کنند. امکانات رفاهی بسیار زیادی که در ساحل رادیو دریا وجود دارد، منجر شده است تا بیشتر مردم کشور این منطقه را برای سفر چند روزه خود و تفریح انتخاب کنند. 

می توانید در این ساحل دیدنی به رستوران ها و کافی شاپ های متعددی دسترسی داشته باشید و در آلاچیق ها شب را سپری کنید. از سوی دیگر سواحل رادیو دریا محلی عالی و مطلوب برای برپایی چادر و گذراندن شب در کنار ساحل رویایی دریای خزر است. به همین دلیل باید این ساحل را از جمله جاذبه های توریستی شمال ایران به شمار آوریم که منطقه ای عالی برای تفریح در فصل تابستان است. 

ساحل رادیو دریا

جذابیت های سفر به سواحل رادیو دریا

می دانیم که تمامی شهرها و روستاهای استان مازندران، از آب و هوای دلنشین و مطلوبی برخوردار هستند. اما در هیچ کجای ایران نمی توانید ساعت ها لب دریا بنشینید و صدای موج های آب و شادی کودکان را بشنوید. این حس نشاط و شادی را تنها در کنار رادیو دریا تجربه خواهید کرد. حتی می توانید خودتان در تابستان به این منطقه سفر کنید و در هوای گرم، تنتان را به آب دریا بزنید. 

به طور کل زیبایی های سواحل رادیو دریا بسیار زیاد هستند. از این رو مسافران ترجیح می دهند این منطقه را برای تفریح و گردش خود انتخاب نمایند. برای این که بتوانید به این ساحل دیدنی برسید، می توانید مسیر حرکت خود را از جاده تهران چالوس آغاز کنید. پس از رسیدن به چالوس، بلوار رادیو دریا را در پیش بگیرید تا در انتهای این بلوار که به سمت شمال است، می توانید به ساحل دیدنی رادیو دریا برسید. 

 


به این جاذبه گردشگری امتیاز دهید

مکان های مرتبط

دریاچه سد دریوک

سد دریوک که در دامنه کوه دال کمر و روبروی دره هزارچم در استان مازندران واقع شده است، منطقه ای بکر و دیدنی برای تفریح و گردش است. این منطقه...

پارک جنگلی فین چالوس

پارک جنگلی فین چالوس از دیدنی هایی است که می توانید در مسیر تهران چالوس از آن بازدید نمایید. این پارک جنگلی بهترین رستوران ها و امکانات را در اختیار...

تفرجگاه ساحلی نمک آبرود

تفرجگاه ساحلی نمک آبرود از جمله شهرک های توریستی جذاب استان مازندران است. این تفرجگاه بهترین امکانات را در اختیار مسافران قرار داده و از زیبایی خاصی برخوردار است.

جنگل های چهار باغ مرزن آباد

جنگل چهارباغ مرزن آباد که در کیلومتر 90 جاده کرج چالوس قرار دارد. این جنگل محلی مناسب برای زندگی تنوع بالایی از جانوران بوده و در اطراف خود روستاهای زیادی...

popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن