پارک جنگلی میرزا کوچک خان

پارک جنگلی میرزا کوچک خان

پارک جنگلی میرزا کوچک خان که در کیلومتر 18 جاده آمل قرار گرفته است، دومین پارک بزرگ جنگلی در استان مازندران به شمار می رود. این پارک جنگلی زیبا و دیدنی مکان های توریستی بسیاری دارد که همگی بکر و طبیعی هستند.


پارک جنگلی میرزا کوچک خان

پارک جنگلی میرزا کوچک خان؛ بهترین انتخاب برای پیاده روی

همیشه پیاده روی در دل طبیعت و جنگل روح انسان را به بازی می گیرد. اما اگر پارک جنگلی از امکانات رفاهی مطلوبی برخوردار باشد، مسلما این پیاده روی نیز لذت بیشتری به انسان خواهد داد. پارک جنگلی میرزا کوچک خان که در کیلومتر 18 جاده آمل به سمت تهران قرار دارد، یکی از بهترین پارک های جنگلی برای استراحت و پیاده روی به شمار می رود. 

بیشتر مسافرانی که خسته از رانندگی قصد دارند در میانه راه کمی به استراحت بپردازند، پارک جنگلی میرزا کوچک خان را انتخاب می کنند. زیرا این پارک جنگلی با داشتن جنگل های انبوه و امکانات رفاهی بهترین محل برای یک استراحت کوتاه مدت است. البته برخی از مردم کشور که به مکان های بکر استان مازندران علاقه مند هستند، چند روزی را در این پارک به تفریح می پردازند.

پارک میرزا کوچک خان در نزدیکی شهرهای آمل و بابل قرار داشته و رودخانه هراز که در سمت شرقی این پارک قرار دارد، جذابیت آن را بیشتر کرده است. به همین دلیل می توانیم این پارک جنگلی را نیز یکی از جاذبه های گردشگری شمال ایران به شمار آوریم.

پارک جنگلی میرزا کوچک خان

امکانات رفاهی موجود در پارک جنگلی میرزا کوچک خان

تمامی پارک های جنگلی که به عنوان جاهای دیدنی مازندران شمال شناخته می شوند، از امکانات رفاهی مطلوبی برخوردار هستند. اما در این میان برخی از پارک های جنگلی امکانات بیشتری را برای مسافران در نظر گرفته اند. پارک میرزا کوچک خان به عنوان دومین پارک بزرگ در استان مازندران، از رستوران و قهوه خانه، آلاچیق، جایگاه اسب سواری، اجاق، آب آشامیدنی و … برخوردار است.

می توان در پارک جنگلی میرزا کوچک خان علاوه بر تفریح، از جاذبه های گردشگری شمال غرب ایران همچون جاده جنگلی پارک، هزار پله، چشمه آب سرد، جنگل های انبوه، درختان میوه، مرتع جنگلی، آبشار ماهان و مکان های دیگر بازدید نمود. این پارک رویایی انتخابی عالی برای دوستداران طبیعت به شمار می رود. تا بتوانند ساعت ها در آنجا قدم زده و از طبیعت فوق العاده دیدنی آن لذت ببرند. 


به این جاذبه گردشگری امتیاز دهید

مکان های مرتبط

پارک جنگلی میرزا کوچک خان

پارک جنگلی میرزا کوچک خان که در کیلومتر 18 جاده آمل قرار گرفته است، دومین پارک بزرگ جنگلی در استان مازندران به شمار می رود. این پارک جنگلی زیبا و...

چشمه آبگرم رینه

چشمه آب گرم رینه که در نزدیکی شهر رینه واقع شده است، یکی از مکان های تفریحی و گردشگری در استان مازندران به شمار می رود. بیشتر مسافرانی که علاقه...

جنگل الیمستان

جنگل الیمستان جنگل مه آلود و رویایی در است که توجه بسیاری از طبیعت دوستان را به خود جلب کرده است. این جنگل که در 52 کیلومتری شهرستان آمل و...

آتشکده آمل

آتشکده آمل یا آرامگاه آل رسول، یکی از تاریخی ترین و دیدنی ترین مکان ها در شهر آمل استان مازندران است. این آتشکده که از سال 1354 به عنوان یکی...

popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن