چشمه آبگرم رینه

چشمه آبگرم رینه

چشمه آب گرم رینه که در نزدیکی شهر رینه واقع شده است، یکی از مکان های تفریحی و گردشگری در استان مازندران به شمار می رود. بیشتر مسافرانی که علاقه مند به طبیعت گردی هستند، دوست دارند از خواص درمانی این چشمه آب گرم نیز بهره مند شوند.


چشمه آبگرم رینه

چشمه آب گرم رینه؛ لذت بخش و دیدنی

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چشمه های آب گرم چه ویژگی دارند و چرا از خواص درمانی آنها زیاد صحبت می شود؟ تنها زمانی می توانید این سوال را در ذهن خود پاسخ دهید، که در سفر به شمال از چشمه آب گرم رینه دیدن کنید. این چشمه آب گرم از مهمترین چشمه هایی است که به دلیل خواص درمانی مسافران زیادی را به سمت خود جذب می کند. 

در اصل باید بگوییم در میان تمامی جاهای دیدنی مازندران در پاییز، چشمه آب گرم رینه بسیار لذت بخش خواهد بود. این چشمه طبیعی و جوشان را می توانیم یکی از مکان های بکر استان مازندران به شمار آوریم. در اصل مسافرانی که به گردشگری در کنار حفظ سلامتی خود اهمیت می دهند، ترجیح می دهند در سفر به استان های شمالی از این جاذبه های طبیعی بازدید کنند. 

نکته جالب این است که شاید بسیاری از مردم استان مازندران در مورد چشمه آب گرم رینه و دیگر جاذبه های طبیعی شمال ایران اطلاعی نداشته باشند. از این رو به شهرهای دیگر سفر می کنند تا از امکانات آنها همچون چشمه آب گرم بهره مند شوند. در حالی که کافیست کمی شهرها و روستاهای استان خود را جستجو کنند، تا به زیباترین مکان های توریستی برسند. 

چشمه آب گرم رینه

مسیر رسیدن به چشمه آب گرم رینه

برای این که بتوانید به این چشمه درمانی برسید، کافیست از جاده هراز حرکت خود را آغاز کنید. پس از آنکه امام زاده هاشم، رودهن، آبعلی و بومهن را پشت سر گذاشتید، به آب اسک خواهید رسید. می توانید 3 کیلومتر جلوتر تابلوی رینه را مشاهده کرده و از چشمه آب گرم این شهر بازدید نموده و حتی از آن استفاده کنید. 

بهتر است برای سفر به شهرهای شمال و بازدید از جاذبه های توریستی شمال ایران، تنها به جاذبه های طبیعی آن توجه نکنید. شما میتوانید با استفاده از چشمه آب گرم رینه در این سفر از خواص درمانی چشمه برخوردار شوید و سلامت خود را تضمین کنید. پس با سفر به شمال ایران، علاوه بر جاذبه های دیدنی آن، از خواص درمانی چشمه آب گرم نیز بهره مند شوید.  


به این جاذبه گردشگری امتیاز دهید

مکان های مرتبط

پارک جنگلی میرزا کوچک خان

پارک جنگلی میرزا کوچک خان که در کیلومتر 18 جاده آمل قرار گرفته است، دومین پارک بزرگ جنگلی در استان مازندران به شمار می رود. این پارک جنگلی زیبا و...

چشمه آبگرم رینه

چشمه آب گرم رینه که در نزدیکی شهر رینه واقع شده است، یکی از مکان های تفریحی و گردشگری در استان مازندران به شمار می رود. بیشتر مسافرانی که علاقه...

جنگل الیمستان

جنگل الیمستان جنگل مه آلود و رویایی در است که توجه بسیاری از طبیعت دوستان را به خود جلب کرده است. این جنگل که در 52 کیلومتری شهرستان آمل و...

آتشکده آمل

آتشکده آمل یا آرامگاه آل رسول، یکی از تاریخی ترین و دیدنی ترین مکان ها در شهر آمل استان مازندران است. این آتشکده که از سال 1354 به عنوان یکی...

popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن