بوستان ملت

بوستان ملت

بوستان ملت که در منطقه محمودآباد استان مازندران واقع شده است، یکی از مکان های عالی و جذاب برای تفریح و گردش است. می توان در این بوستان ساحلی به تفریح و گردش پرداخته و شاهد طلوع و غروب آفتاب در کنار دریا بود.


بوستان ملت

بوستان ملت محمودآباد؛ پارک ساحلی حیرت انگیز

رسیدن به دریا همیشه محبوب ترین مقصد برای علاقه مندان به استان های شمالی بوده است. به همین دلیل بسیاری از مسافران به دنبال مکان های بکر استان مازندران هستند تا در کنار دریا لحظات خاطره انگیزی را برای خود به وجود آورند. یکی از این مکان های دیدنی و بکر بوستان ملت محمودآباد است. این بوستان که در واقع پارک ساحلی و جذابی است، منطقه ای بکر و دیدنی برای تفریح و استراحت است. 

به طور کلی باید بگوییم بوستان ملت محمودآباد مرکز تفریحی جذابی است که با داشتن امکانات رفاهی عالی، محلی مطلوب و مناسب برای تفریح چند روزه در استان مازندران است. می توان در کنار جاذبه های گردشگری شمال ایران، یک روز را در این بوستان سپری کرد و با لذت طلوع و غروب آفتاب را در کنار دریا مشاهده نمود. در واقع جذابیت سپری کردن اوقات در کنار دریا، می تواند شامل دیدن طلوع و غروب آفتاب در این محل باشد. 

بوستان ملت محمودآباد

امکانات رفاهی بوستان ملت محمودآباد 

پارک ساحلی ملت که در منطقه محمودآباد استان مازندران واقع شده است، با داشتن آلاچیق های زیبا، رستوران ها، انواع وسایل بازی و تفریح و دیگر امکانات رفاهی، منطقه ای جذاب و منحصر به فرد برای مسافران و گردشگران این استان است. به صراحت می توانیم بوستان ساحلی ملت را بهترین جای شمال در تابستان و بهار به شمار آوریم. 

فضای سبزی که در یک سوی بوستان ملت قرار دارد، در کنار پهنای دریای خزر در پیش رو، فضای جذاب و رویایی ای را به وجود آورده است. این فضا می تواند حس خستگی و افسردگی را از انسان دور کرده و روح سرزندگی را در رگ های انسان به جریان اندازد. در واقع باید بگوییم تماشای بوستان ساحلی ملت به شکل فوق العاده عالی می تواند حس دل انگیزی را در انسان به وجود آورد. 

برای این که بتوانید به بوستان ساحلی ملت برسید، کافیست مسیر محمود آباد را در پیش بگیرید. با رسیدن به بلوار آزادی در این شهر، به سمت خیابان بسیج حرکت کنید تا در انتهای خیابان به پارک ساحلی ملت برسید. 

اگر علاقمند به دریا و ساحل هستید،اینجا بهتون پیشنهاد میشه: ساحل سرخرود


به این جاذبه گردشگری امتیاز دهید

مکان های مرتبط

پارک جنگلی تشبندان

پارک جنگلی تشبندان یکی از جاذبه های توریستی شمال ایران، 10 کیلومتر تا محمودآباد فاصله دارد.این پارک زیبا از درختان جنگلی و سرسبز متنوعی پوشیده است و به همین دلیل سرشار...

جنگل بونده

جنگل بونده به دلیل مساحت ۸ هزار هکتاری یکی از وسیع ترین جنگل های مازندران است.در این جنگل می توانید انواع درختان سرسبز و سربه فلک کشیده همچون درخت ممرز،...

جنگل های اهلم

جنگل های اهلم که در نزدیکی روستای اهلم قرار دارند، جاذبه طبیعی و گردشگری در این منطقه به شمار می روند.مردم این روستا بسیار مهمانپذیر هستد و بهترین امکانات را...

تالاب سرخرود

یکی از تالاب های بین المللی ایران،تالاب سرخرود است.سرخرود زیبا که در فصل های پاییز و زمستان زیبایی اش دوچندان می شود محل زندگی بسیاری از قوهای سفید، مرغابی و...

popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن