پارک جنگلی تشبندان

پارک جنگلی تشبندان

پارک جنگلی تشبندان یکی از جاذبه های توریستی شمال ایران، 10 کیلومتر تا محمودآباد فاصله دارد.این پارک زیبا از درختان جنگلی و سرسبز متنوعی پوشیده است و به همین دلیل سرشار از اکسیژن و هوای تازه است.


پارک جنگلی تشبندان

پارک جنگلی تشبندان؛ جنگل اکسیژن محمود آباد

زمانی که صحبت از سفر کردن به میان می آید، اولین منطقه ای که به ذهن انسان خطور می کند شهرهای شمال ایران است. جاذبه های گردشگری در شمال ایران آنقدر زیاد و متنوع هستند که می توانند روزها و ماه ها انسان را به خود مشغول کنند. در میان این جاذبه های گردشگری باید به پارک جنگلی تشبندان اشاره کنیم که جنگل اکسیژن ساز در شمال ایران است. 

پارک جنگلی تشبندان به عنوان یکی از جاذبه های توریستی شمال ایران، 10 کیلومتر تا محمودآباد فاصله دارد. این پارک زیبا از درختان جنگلی و سرسبز متنوعی پوشیده است و به همین دلیل سرشار از اکسیژن و هوای تازه است. می توان از شلوغی شهرهای بزرگ دور شد و در این منطقه ریه ها را پر از آب و هوای پاک کرد. 

بیشتر مردم ایران جاهای دیدنی مازندران را میشناسند و در طول سال یک بار خود را مهمان چنین مکان هایی می کنند. زیرا انسان نیاز به استراحت در طبیعت دارد. طبیعت از دیرباز با روح انسان در ارتباط بوده و آرامشی عمیق را به انسان می بخشد. به همین دلیل بهتر است مکان های بکر استان مازندران را بشناسید و خودتان را به یک سفر رویایی دعوت کنید. 

پیشنهادات باورنکردنی مسترملک

زمین ۲۵۰ متری

3,250,000,000 تومــان

ویلا دوبلکس

7,000,000,000 تومــان

ویلا دوبلکس

13,500,000,000 تومــان

 

نحوه دسترسی به پارک جنگلی تشبندان

ساده ترین مسیر برای رسیدن به پارک تشبندان، قرار گرفتن در مسیر محمود آباد است. کافیست جاده آمل نرسیده به کلوده را در پیش گیرید و پس از سپری کردن 10 کیلومتر، خارج از مرکز شهر محمود آباد با پارک جنگلی و دیدنی تشبندان مواجه شوید. در این پارک می توانید دوستانه و یا با خانواده به پیک نیک بپردازید.

یا این که خودتان را به دوچرخه سواری در دل طبیعت مهمان کنید. البته افرادی که به عکاسی از طبیعت علاقه مند هستند نیز، می توانند پارک جنگلی تشبندان را محلی عالی و بکر برای گرفتن عکس زیبا در نظر گیرند. کافیست خودتان را به یک سفر لذت بخش و رویایی در دل طبیعت مهمان کنید و سفر را آغاز نمایید. 


به این جاذبه گردشگری امتیاز دهید

مکان های مرتبط

پارک جنگلی تشبندان

پارک جنگلی تشبندان یکی از جاذبه های توریستی شمال ایران، 10 کیلومتر تا محمودآباد فاصله دارد.این پارک زیبا از درختان جنگلی و سرسبز متنوعی پوشیده است و به همین دلیل سرشار...

جنگل بونده

جنگل بونده به دلیل مساحت ۸ هزار هکتاری یکی از وسیع ترین جنگل های مازندران است.در این جنگل می توانید انواع درختان سرسبز و سربه فلک کشیده همچون درخت ممرز،...

جنگل های اهلم

جنگل های اهلم که در نزدیکی روستای اهلم قرار دارند، جاذبه طبیعی و گردشگری در این منطقه به شمار می روند.مردم این روستا بسیار مهمانپذیر هستد و بهترین امکانات را...

تالاب سرخرود

یکی از تالاب های بین المللی ایران،تالاب سرخرود است.سرخرود زیبا که در فصل های پاییز و زمستان زیبایی اش دوچندان می شود محل زندگی بسیاری از قوهای سفید، مرغابی و...

popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن