موزه ی خودروهای تاریخی ایران

موزه ی خودروهای تاریخی ایران

موزه ی خودروهای تاریخی ایران که در شهر توریستی نمک آبرود از توابع شهرستان چالوس قرار دارد، یکی از مکان های تاریخی و دیدنی در شمال ایران به شمار می رود. این موزه دیدنی بیش از 25 نوع اتومبیل قدیمی و کلاسیک را در خود جای داده است و بسیار جذاب و دیدنی است.


موزه ی خودروهای تاریخی ایران

موزه ی خودروهای تاریخی ایران در نمک آبرود مازندران

دیدن خودروهای کلاسیک و قدیمی برای بیشتر مردم کشور جذاب است. به ندرت می توانید در خیابان با چنین اتومبیل هایی روبه رو شوید. اما برای این که بتوانید زیباترین نمونه خودروهای تاریخی کشور را از نزدیک مشاهده کنید، بهتر است به موزه ی خودروهای تاریخی ایران در نمک آبرود سفر کنید. این موزه بیش از 25 نوع خودروی تاریخی که در سالهای گذشته در ایران استفاده می شده است را به نمایش گذاشته است. 

قدیمی ترین خودروهایی که در دوران قاجار استفاده می شده است، نمونه ای از خودروهای داخل موزه ی خودروهای تاریخی ایران است. این خودروها همگی از زیبایی و جذابیت خاصی برخوردار بوده و زیباترین خودروی قدیمی در موزه، خودروی رولز رویس سیلور گوست است که در واقع خودروی سلطنتی احمد شاه قاجار بوده است. علاوه بر آن می توانید در این موزه که یکی از جاذبه های توریستی شمال ایران است، بنز K500 قدیمی را نیز از نزدیک مشاهده نمایید. 

موزه خودروهای تاریخی ایران

موزه ی خودروهای تاریخی ایران بهترین منطقه توریستی چالوس

به صراحت می توانیم در میان جاذبه های گردشگری شمال ایران، نام موزه خودروی نمک آبرود را در رده نخست بیان کنیم. این موزه ناب ترین و خاص ترین خودروهای جهان را در خود جای داده و برای علاقه مندان به وسایل کلاسیک و قدیمی، می تواند بسیار لذت بخش باشد. اگر قصد سفر به مازندران را دارید، بهتر است در کنار بازدید از جاهای دیدنی مازندران، حتما بازدید از این موزه را نیز در لیست برنامه های خود بگنجانید. 

موزه ی خودروهای تاریخی ایران که در شهر توریستی نمک آبرود واقع شده است، در میان دیگر جاذبه های طبیعی شمال ایران همچون یک مکان خاص به چشم می خورد. زیرا می توان پس از یک روز تفریح در دل طبیعت و کنار دریا، چند ساعتی خود را در دل تاریخ گم کرد. بازدید از این موزه می تواند حس خوشایند سفر به تاریخ را در انسان به وجود آورد. 


به این جاذبه گردشگری امتیاز دهید

مکان های مرتبط

دریاچه سد دریوک

سد دریوک که در دامنه کوه دال کمر و روبروی دره هزارچم در استان مازندران واقع شده است، منطقه ای بکر و دیدنی برای تفریح و گردش است. این منطقه...

پارک جنگلی فین چالوس

پارک جنگلی فین چالوس از دیدنی هایی است که می توانید در مسیر تهران چالوس از آن بازدید نمایید. این پارک جنگلی بهترین رستوران ها و امکانات را در اختیار...

تفرجگاه ساحلی نمک آبرود

تفرجگاه ساحلی نمک آبرود از جمله شهرک های توریستی جذاب استان مازندران است. این تفرجگاه بهترین امکانات را در اختیار مسافران قرار داده و از زیبایی خاصی برخوردار است.

جنگل های چهار باغ مرزن آباد

جنگل چهارباغ مرزن آباد که در کیلومتر 90 جاده کرج چالوس قرار دارد. این جنگل محلی مناسب برای زندگی تنوع بالایی از جانوران بوده و در اطراف خود روستاهای زیادی...

popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن