فروش زمین

زمین

مازندران, نور, عباسا
area
نوع ملک
زمین
area
مساحت
320 متر
price
قیمت
2,100,000,000 تومــان
آب
آب
برق
برق
گاز
گاز
تماس با مسترملک

تماس با فروشنده

مسترملک هیچ تعهدی برای ملک های ثبت شده از طرف عموم مردم ندارد. لطفأ قبل از معامله ملک مستندات را کاملأ بررسی کنید.
جزئیات ملک
توضیحات

استان مازندران. شهرستان نور . عباسا . زمین جهت ساخت مسکونی. ۳۲۰ متر سند شش دانگ. ۴۰۰ متر زمین قابل استفاده. آب دارد. برق و گاز بالای زمین .زمین کناری مسکونی هست و ساکن هستند.


به این ملک امتیاز دهید

درباره عباسا بیشتر بدانید

روستای عباسا چه ویژگی‌هایی دارد؟

درباره‌ی روستای زیبا و پرطرفدار عباسا چه می‌دانید؟ این روستای زیبا یکی از روستاهای شهرستان نور می‌باشد که ورودی آن در کمربندی نور – رویان قرار گرفته است. لازم است بدانید که روستای عباسا آب و هوای بسیار دلپذیری دارد و به همین دلیل برای اقامت یا سفر بسیار مناسب می‌باشد. آیا شما هم به دنبال روستایی لوکس و مدرن برای خرید ویلا می‌باشید؟ اگر چنین است حتما تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

 

روستای عباسا و ویژگی‌های بارز آن

روستای عباسا یکی از روستاهای پر جمعیت شهرستان نور است. این روستا حدود 2500 نفر جمعیت دارد. این روستا یکی از روستاهای پر طرفدار برای خریداران ملک می‌باشد زیرا روستای عباسا همانند روستای انارجار شهرک‌های بسیار لوکس و مدرنی دارد. این شهرک‌ها فضایی مناسب برای اقامت می‌باشند. یکی دیگر از دلایل محبوبیت و اهمیت این روستا مجاورت با جنگل می‌باشد. در واقع روستای عباسا و دو روستای انارجار و شهرکلا به جنگل چسبیده‌اند. مجاورت این روستاها با جنگل‌های سوردار ویو جذاب و دیدنی را در ویلاهای این منطقه پدید آورده است.

از دیگر دلایل محبوبیت این روستا می‌توان به بالا بودن ارتفاع آن نسبت به سطح دریا اشاره کرد. این ویژگی یکی از ویژگی‌های مهم و پراهمیت در روستاهای شمالی می‌باشد که تاثیر بسیار زیادی روی آب و هوای روستا دارد. طبیعت زیبا و حیرت انگیز این روستا تنها به جنگل محدود نمی‌شود! در واقع می‌توان گفت که یک آب بندان وسیع و پر آرامش در جوار این روستا واقع شده است که محیطی آرام و لذت بخش را خلق کرده است.

نتیجه گیری

اگر شما هم قصد خرید ملک در روستاهای شمالی را دارید، بهتر است بدانید که روستای عباسا در میان رقیبان خود بی‌نقص و بی‌مانند می‌باشد. اگر شما هم قصد استعلام ملک مورد نظر خود در این روستا را دارید، بهتر است در ابتدا با دهیار روستا مشورت کنید. شما می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان مستر ملک‌، راه ارتباطی با دهیار این روستا را در بدست آورید.

نمایش بیشتر
تماس با فروشنده
popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن